Pokročilý

Samsung SGH-E720 a Zámek SIM

V součastnosti mám sice SGS2 ale tento mobil je super a navíc si chci koupit novou sim kartu ale mnel jsem ho rozbitý tak jsem ho dal do servisu... On ten ¨foun¨ sice funguje ale mnel jsem tam sim od T-Mobile, ale pak jsem dostal nejakou Nokii, jenže tu mi ukradli i se sim kartou... No ted mam Vodafone, ale na tom ¨founu¨ se u každe jine sim ukazuje nejdřiv Pin a pak zámek sim. Nevíte co s tím??? Jak to obejít nebo zjistit??? Za všechny odpovědi velice děkuji.
Doplňuji:
Jenže on není problém v sim kartě, ale v mobilu který se nějak zablokoval potom co mi ho vrátili ze servisu. Ale jestli to je jak myslím nek ten mobil můžu zahodit... :(

Odpovědi:

Bronzový

Pokud se jedná o kódy ohledně sim karty tak je neobejdete. Je to skoro stejné jako kdyby jste ji chtěl zkopírovat pro účel odposlouchávání - nemožné. Musíte jít za operátorem.
Doplňuji:
V tom případě nahrát nový firmware.

Zlatý

Je to volitelné zabezpečení telefonu. Jestliže je zvolené, telefon vyzve k zadání bezpečnostního kódu při každém vložení nové SIM karty do telefonu. Samsung neznám, takže neporadím konkrétně. U Nokie je to Nastavení zabezpečení/Úroveň zabezpečení - Telefon. Pro změnu je potřeba zadat bezpečnostní kód.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.