Samsung s8000 – problém v mobilu? Něco s debugem nebo tak…

Ahoj,mám samsung s8000, omylem jsem tam dal nějaký update debug nebo něco takového, najednou mám v odeslaných asi sto správ na číslo 0103339309
text|: AutoData 9309 – sentbox :www.ab.com
rtsp//rtsp.ab.com abab.com

Platí se za ty zprávy? Co to vůbec je?

Odpovědi
DDarent

takle to dopadá, když si někdo stáhne program, kterej neni ověřenej..... že to ty lidi baví..... pokud aktualizace neni uvedena na stránkách nebo příslušném programu, neaktualizovat!!!!!! A jak může být update, když v mobilu neni OS??? Prostě pokud nevíte co to je, tak si aspoň stáhněte antivir (ověřenej)...­.......
http://abab.com takže si prostě někdo udělal srandu z toho, že si někdo stáhne ,,update'' odstranovače chyb, kterej rozhodně mobil bez OS nemá…

A software bug is the common term used to describe an error, flaw, mistake, failure, or fault in a computer program or system that produces an incorrect or unexpected result, or causes it to behave in unintended ways. Most bugs arise from mistakes and errors made by people in either a program's source code or its design, and a few are caused by compilers producing incorrect code. A program that contains a large number of bugs, and/or bugs that seriously interfere with its functionality, is said to be buggy. Reports detailing bugs in a program are commonly known as bug reports, fault reports, problem reports, trouble reports, change requests, and so forth.

překlad:

Softwarová chyba je obyčejný termín používaný k popisu chyby, chyba, chyba, selhání nebo porucha počítačového programu či systému, který vytváří nesprávné nebo neočekávaný výsledek, nebo způsobuje, že chovat se nechtěným způsobem. Většina chyb vzniká z chyb a omylů se lidé buď zdrojového kódu programu a jeho design, a některé z nich jsou způsobeny nesprávným překladače produkují kód. Program, který obsahuje velké množství chyb, a / nebo chyby, které vážně ovlivnit jeho funkčnost, je řekl, aby byl kočárek. Zprávy popisovat chyby v programu, jsou běžně známé jako hlášení o chybách, hlášení poruch, hlášení o problémech, potíže zprávy, požadavky na změny, a tak dále.

cenu vám neřeknu, protože to se může lišit, takže to nemusí být NIC, nebo !!!!Fakt hodně!!!!