Mirrdos

samsung s7560 galaxy trend 3880kc nebo 2 roky stary iphone 4 za 4500? poradte

Odpovědi
Kačaba917

To ti asi moc neporadím, ale já bych brala iPhone, i když 2 roky starý. Galaxy trend je kraksna

zelezo1983

zkus napsat uzivateli Bedy jeho email je bedy@outlook.cz On ti urcite poradi. ja si od nej nechal poradit a je fakt borec. Asi bych si vzal iphone…

Mirrdos

Tak láká mě jen záruka nová baterie a vlastně novej telefon.Do funkcí nevím,co bych mohl využít třeba u iphonu co samsung nemá. Navíc jsem někde víděl že iphone ma 512 Mb čeho si a samsung 8GB,nerozumím tomu, každopádně za během dvou let jsou technologie zase o kus výš a tak. Zkusím naspat tomu Bedovi,díky

Mirrdos

Proč myslíš?