Keshh

Samsung S5570 mini-Nenajde mojí Wifi síť

Zdravím. Prosím o radu. Mám wifi připojení k internetu. Na notebooku jí používám běžně. Jenže když tu mojí wifinu zkusím najít v mobilu (Samsung S5570) tak jí nenajdu. Najdu sousedy a všemožné jiné wifi, ale tu mojí ne. Mohl by mi prosím někdo poradit? Moc se v tom nevyznám.

Odpovědi
Raddess

Mám také samsung, tohle se mi stává téže, ale je to tím, že mám daleko telefon od modemu. Někdy se mi ale taky stává, že mi wifi na teleofnu nefunguje vůbec.Zkus se poptat v obchodě kde jsi zakoupil telefon. Možná to je i wifi v telefonu, těžko říct. Nebo bude problém na tvé wifi síti.