snarkon

samsung s5560 urvala se mi anténka u baterky

tudíž mi to nechitá signál nevíte někdo kolik by stála oprava popřípadě jeslti by se to nějak nedalo??
Doplňuji:
Vlevo dole u u baterky levy dolni roh u nej je antenka ktera chita signal na na volani sms atd nevim co vsechno tomu nerozumim a ta se mi ulomila

Nejlepší odpověď
www

Sorry, anténu u baterky neznám a nevím, jaký signál a proč má „chitat“. 😉

Další odpovědi
beer

Taky nevím, co se ti urvalo. Zkus se poradit s prodejcem, případně to dej do servisu a je to ))