eradaur

Samsung R730 (NP-R730-JA01CZ)…co by laik..koupil jsem odpovídající notebook pro začátečníka?

samozřejmě nastaly problemy…Mozilla nebo Explorer? A způsob nastavení? Při otevírání mailů se objeví příkaz „zadej Key klíč“ s určitým počtem znaků…prosím poraďte jak a co s tím. Díky!
Doplňuji:
pro geOrge…bohužel nepovedlo se…poštu jsem nainstaloval a mám problemy s využitím. Google Chrom také…nejde mně nainstalovat centrum..jsem prostě laik. Pomoc při Firefoxu pomohla. Díky moc!

Nejlepší odpověď
anonym

při otevírání mailů píše „zadej Key klíč“ ?

to mi pripada jako poradny nesmysl, snad jedine kdyby to bylo heslo k emailovemu uctu ktere klient jeste nezna, ale tim spis bych to neresil … dal bych emailoveho klienta stranou jako zbytecny prezitek, a nainstaloval Pošťáka pro seznam.cz (http://softwa­re.seznam.cz/pos­tak ) nebo Google Talk pro GMAIL (http://www.go­ogle.com/talk/lab­sedition/index­.html ) který na emaily bude upozorňovat a pak je otev9rat rovnou v okně webového prohlížeče … jko web prohlizec pro notebook bych doporucoval spise CHROME nebo SAFARI (spíše tedy chrome) kvuli jeho vyssi rychlosti / cely je napsan o dost efektivněji ma tedy pri vyssim vykonu javascriptu dokonce i mensi naroky na vykon potazmo baterii notebooku ve srovnani s explorerem určitě, a dokonce i ve srovnání s firefoxem má v tomto ohledu navrch … http://www.go­ogle.cz/chrome

anonym

potíž je v tom že nic z toho co je ve větách „poštu jsem nainstaloval a mám problemy s využitím. Google Chrom také…nejde mně nainstalovat centrum..“

mi nedává smsysl nebo tam chybí důležité detaily podle kterých bych mohl poznat v čem je vůbec problém … zkus se trochu rozepsat …