Samsung i9300 Galaxy S III 16GB za 15000 Kč?

Za týden již bude v prodeji pokud někdo chce ukázat jak je bohatý má možnost mám vzhledově podobný mobil který mě stál jenom 4400 Kč! Takže jej kupovat nebudu ani náhodou!

Nejlepší odpověď
www

Jiná možnost

Děkujeme za info a kup či nekup si co chceš.
Příště si to ale nechej pro sebe. Děkuji.

Další odpovědi
anonym

Koupím si jej

cena 15 tisíc je skutečně přemrštěná, za tu to rozumný člověk nekoupí když předchůdce Samsung i9100 Galaxy S II je dnes dostupný za necelých 9000,– Kč

Uvědomte si však prostou skutečnost, spolu s telefonem HTC ONE X je SGS3 vůbec nejlepšítelefon na této planetě, jeho hardwarová výbava strčí ten váš „vzhledově podobný“ telefon do kapsy. Někdo to prostě umí ucenit, nehledá low end, a chce to nejlepší protože to zkrátka umí nějak využít.
Doplňuji:
jen dodám že za vzhledově podobný telefon lze považovat i Samsung S5230 Star za 1500,– kč, ale funkčně je to zkrátka obrovský rozdíl.

LuK4S3k CZ

Nekoupím si jej

Já taky určitě ne

marek.29

Nekoupím si jej

Doplňuji:
Telefon mám a iPod k tomu.. :) možná až vyjde iPhone. Ale Samsung rozhodně ne.

Dudny

Nekoupím si jej

terry

A ptáš se na co?
Protože to není jen ve vzhledu, chceš vědět, jestli se 16GB a další fce v telefonu vyplatí?

anonym

osobně si myslím že za výhodnější cenu se dnes vyplatí koupit jeho předchůdce Samsung Galaxy S II, se stále špičkovými parametry i když je Galaxy S III dokázal posunout ještě o velký kus dál (místo super výkonného dvoujádrového procesoru použili hned čtyřjárdový, lepšídisplej s vyšším rozlišením, zkrátka vyrobili dokonalý telefon, který svými atributy pro mnohé možná zbytečně vyčnívá nad běžné potřeby kohokoliv, a proto ta cenovka)

anonym

pro úplnost dodávám že konkurentem tohoto telefonu je třeba HTC ONE X za asi 11 tisíc, to už je rozumnější cenovka, přitom technicky je s SGS3 přibližně srovnatelný.