Samsung galaxy s4 vs iPhone 5s

Chtěl bych si koupit nový telefon a rozhodují se mezi dvouma tak doufám že mi poradíte :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

iPhone 5S

Vezmu to postupně – nejprve Samsung Galaxy S4. Podle mého názoru jde o předražený mobil, který toho moc nenabídne za tuto cenu. Já si pod pojmem vlajková loď představuju trochu něco jiného – ne na koleni splácané prostředí, které je takové trhavé, neohrabané, pomalé, mizerný reproduktor, malou vnitřní paměť (interní paměť má kapacitu 16GB, přičemž dostupných je slabých 9GB!). a obyčejný fotoaparát – od telefonu za 16 tisíc bych čekal trochu něco jiného. Někomu by mohlo chybět i FM rádio.

Naopak mne překvapila docela pěkná výdrž baterie a pěkný displej.

iPhone 5S – podle mého názoru je to zbytečně předražený mobil s velice uzavřeným omezeným systémem – přes bluetooth prostě nikomu nic nepošlete, nemá-li taky iPhone, jste dost vázán na Apple – komunikace s jinými zařízeními je prostě obtížná. Nevýhodou je i nutnost ořezat SIM kartu na formát nanoSIM a i operační systém iOS7 je takový koncepčně zaostalý a přijde mi, že trochu okopírovali Windows Phone.
Naopak mohu ocenit čtečku otisku prstů, pěknou výdrž, kvalitní materiály a plynulost systému oproti neohrabanému, sekajícímu se Androidu, který má Samsung Galaxy S4.
Suma sumárum – 20 tisíc bych za takový mobil opravdu nedal. To, co nabízí, nabízí jiní výrobci za nějakých 8 tisíc.

Kdybych si měl však vybrat, jestli Samsung Galaxy S4 anebo iPhone 5S, tak raději sáhnu po iPhone 5S.

Osobně bych však doporučoval zvážit, zda-li si koupit takový mobil za takové nekřesťanské peníze, když toho zas tolik nenabízí… Jiní výrobci nabízí obdobné telefony, ovšem za mnohem příznivější ceny, budiž příkladem Nokia Lumia 1020…

Další odpovědi
jpau

iPhone 5S

Doplňuji:
Dopředu – iPhone žádná hitparáda (sám vlastním) ale jde to nějak používat.

Samsung nám v práci do haly dal pár svých současných modelů jako prezentaci svých výrobků a za sebe můžu říct že to co tam měli a prezentovali jako vrchol své nabídky bylo k ničemu. Galaxy (pokud není mini atp.) je neuvěřitelně velké zařízení, kde, alespoň podle toho co jsem si měl možnost zkusit, není možné uplatňovat vymoženosti typu „obsluha jednou rukou“ (člověk prostě netápne na prvky, co potřebuje – moc velká pracovní plocha), tzn. pro mě nepřípustná ergonomie, další co se mi nepozdává je plastový kryt, měl bych strach, že se mi v kapse takto velký telefon ohne a třeba mu napraskne display – možná jsem ale paranoidní, iPhone toto pro změnu řešené má ale na úkor naprosto nekomfortní hmotnosti, takže se nevybereš ☹.

Popravdě řečeno, pokud nechceš používat věci jako iTunies apod. (což je mimochodem docela super služba, pokud za to chceš platit) tak bych nevolil ani jeden z telefonů co uvádíš. Osobně bych doporučil ještě mrknout na nabídku BlackBerry (myslím, že taková Z10 by tě mohla oslovit) nebo Nokie.

Majkl95

iPhone 5S

Tady najdeš odpověď ;) http://mywindow­s.cz/item/porad­na-mam-si-koupit-iphone-5-nebo-galaxy-s4

Zdroj: http://mywindow­s.cz/item/porad­na-mam-si-koupit-iphone-5-nebo-galaxy-s4

zelezo1983

Samsung galaxy s4

Bedy mi pomahal s mobilem je to mistr ve svém oboru… urcite dej na jeho rady

Questman

Samsung galaxy s4

Nezodpověditelná otázka.
Záleží co od něj očekáváš a na co ho hodláš používat. Oba mají své výhody a nevýhody.
Doplň, jestli ho budeš mít spíš na hry, na filmy nebo na internet. Tím myslím, že pokud chceš smartphone více zaměřený na hry (silnější procesor) tak se budeš muset nejspíš smířit s horší kvalitou videí.

Poklička

Samsung galaxy s4

Freja

iPhone 5S

bestak

iPhone 5S

rosezz

Samsung galaxy s4

Dobrý den, milý, Váš věk, rasu a rodinného stavu nejsou faktory, kdo jsem napsat pro vás. Jsem 24 let mladá dívka. Potřebuji někoho, kdo mě dnes zacházet jako zvuk lady.You jako muž mých snů v profilu gour na, a to zní dobře o vás to je důvod, proč jsem kontaktoval Vám za vztahy. Mám preference, a já si nemyslím, že je nezbytné pro lásku, které mají být segrigated podle věku. Každá žena mají muže svého snu. Omlouváme se můj profil není dost, ale tady vám řekne více informací o mě a mých fotografií, pokud si najdete čas mi napsat Cares vědět you.Yours sladké heartmiss Rose, prosím ujistěte se, že budete psát přímo na můj mail boxok. (roseadam2000@outlook.com)

Hello dear,Your Age, race and marital status are not factors in who I write to you. i am 24 years old young girl. I need someone who will treat me like a lady.You sound as a man of my dream in gour profile today on and it sounds good about you thats why I contacted you for relationships. I have my preferences, and I do not think it is necessary for love to be segrigated by Age. Every woman all have a man of her dream. Sorry my profile is not enough here but will tell you more details about me and my photos if you find time to write me Cares to know you.Yours sweet heartmiss Rose please make sure you write direct to my mail boxok.(roseadam2000@outlook.com)