Thor841

Samsung Galaxy S3 nebo Iphone 4/4S

Ahoj, co myslíte? Jaká by byla Vaše volba? Nemohu se rozhodnout mezi těmito stroji 🙂.
Díky za tip a radu 🙂

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Nerevarin

Iphone 4/4S

Těžká volba, iPhone i Galaxy jsou super. Záleží, co je ti sympatičtější. Mě víc sedí Apple, ale zase ne každý má rád iTunes, na který je iPhone vázán. A ruku na srdce, v testech bytelnosti většinou vítězí Glaxy. Ale jablíčko je jablíčko, co se ovládání a uživatelského rozhraní týče, tak je to pohádka.

marek.29

Iphone 4/4S

Jako fundovaný Jablíčkář ti musím doporučit iPhone 4/4S :) Sám mám iPhone 5 a kdybys měl jakýkoliv dotaz ohledně Apple produktů, neváhej mě kontaktovat třeba na mailu marek.29(zavi­náč)seznam.cz
Jinak co vše hovoří pro Apple (a neber to jako ovčí odpověď): tak především odladěnost a uzavřenost systému který si hackeři nemůžou modifikovat jak se jim zlíbí. Třeba mobilní bankovnictví bych si netroufl na Androidu otevřít. Jinak geniální zpracování, jednoduché ovládání, prostě radost používat pokud nejste geek a supertechnický typ, kterému záleží na každém Ghz a každém pixelu displeje navíc, tak vězte, že iPhone je pro vás skvělou volbou.
Naproti tomu Samsung nabídne pouze obyčejné plastové zpracování a ano dovolí vám změnit si úplně všechno v telefonu ale za cenu toho, že nic tam není dotaženo dokonce.. Zkrátka Apple vylepšuje dokonalé a Samsung chrlí zbrkle zárodky.
Tak k tomu přistupuji já a proto doporučuji výrobky z Cupertina.
Mějte se fajn

DaveR

Samsung Galaxy S3

Já sám si nyní budu kupovat Samsung Galaxy S3.
iPhone 4 < iPhone 4S < Galaxy S3 < iPhone 5 < Galaxy S4
Osobně jsem nedával iPhone 4 do úvahy, přemýšlel jsem spíše o tom 4S, hlavně kvůli Siri, ale když jsem se na YouTube díval na srovnání S Voice a Siri, tak to není zase něco extra.

Bedy

Iphone 4/4S

Já se příkláním k iPhone 4S (ne 4), protože telefon je kvalitnější co se týká provedení, výkon je srovnatelný.
iPhone doporučím i proto, protože používá lepší systém – iOS. Android je nejnapadanější operační systém – a mobil bych si antivirem fakt brzdit nechtěl. navíc Samsung používá v Androidech své prostředí, které je oproti Sony či HTC nedodělané, neohrabané.
Android navíc nemá jednotné ovládání všech aplikací.

iOS je naprotitomu příliš uzavřený a prostě já říkám, že když si koupíte iBeer, tak ho obyčejným otvírákem neotevřete, alemusíte mít iOpener. Takle je to se všemi Apple produkty.

Kdybych osobně něl doporučit opravdu idáelní mobil v takovýmhle vyoským levelu, byla by to Nokia Lumia 920 nebo-li královna všech mobilů.

Výhodou u Nokie Lumie 920 je samotný operační systém Windows Phone 8, který je svižný, není ani příliš uzavřený ani naopak příliš otevřený. Co se týče ovládání, tak podle mého názoru Windows Phone je asi nejpřehlednější, nejjednodušší, prostě uživatelsky nejpřívětivější.
Nokia Lumia 920 má i větší výkon, než Samsung Galaxy S3 i iPhone 4S, má 32GB vestavěnou vnitřní paměť + 7GB cloudové úložiště Skydrive (zdarma).

Nokia Lumia 920 má i vynikající foťák (8.7MP) s optikou Carl zeiss – a to dělá opravdu vynikající fotky – srovnání s iPhone 5 a Samsung galaxy SIII najdete zde: http://www.en­gadget.com/2012/09­/26/lumia-920-low-light-shootout/

Zde najdete i srovnání kvality videí s S3: http://www.you­tube.com/watch?v=5do­Zi30l6Zk&featu­re=player_embed­ded a zde s iPhone 5 – http://www.you­tube.com/watch?v=mncTqF9­eEjM&feature=pla­yer_embedded (s IPhone 4 nemá cenu srovnávat ani)

Má i větší rozlišení, takže se internet či obrázky budou prohlížet mnohem lépe, pohodlněji.

Lumii 920 můžete ovládat klidně i v rukavicích, což je dobrý třeba v zimě…

Kdyby Lumia 920 byla na Vás moc drahá, doporučím jeji předchůdkyni Lumii 900. Ta myslím jen Windows Phone 7.8. Má ale jen o něco menší rozliení displeje a méně vnitřní paměti (16GB místo 32GB). Jinak ty mobily jsou podobný.
Mohu doporučit též – je to opravdu lepší, než iPhone 4S a Samsung Galaxy S3.