Marťas Q9

Samsung Galaxy Note 10.1 – klávesnice, Existuje něco takového?

Ať hledám, jak hledám, nemohu dohledat klávesnice k tabletu Samsung Galaxy Note 10.1, ani třeba pouzdro s klávesnicí. Existuje něco takového? A popřípadně kde lze sehnat? Prosím poraďte, děkuji.

Odpovědi
McArthur

Ano, existuje např. univerzální pouzdro s českou klávesnicí:

nebo existují od jiných výrobců s anglickým layoutem. Je ale třeba se vždy podívat na vnitřní rozměry pouzdra pro tablet, protože ne vždy 10,1" tablet využije 10" pouzdro. Tablet může být menší (má menší okraje kolem obrazovky).
Doplňuji:
Jinak lze použít bluetooth klávesnici (bezdrátovou). Přímo od Samsungu s anglickým layoutem: http://www.al­za.cz/samsung-bkb-10-bila-d402007.htm