AmiHoangVn

SAMSUNG GALAXY MINI

Když zapojím do Pc usb kabel tak se mi vubec neukaže nic. Potřebuji si dát do tohoto mobilu fotky a pisničky z Pc a nevíím jak na to mobil jsem koupila včera prosím pomuže mi někdo jak to mám udělat ?

Nejlepší odpověď
terry

V návodu to není??

Další odpovědi
RomanP

Už jsem ti ohledně tohoto mobilu odpovídal včera, ptala ses na FB. Teď se ptáš na připojení k PC. Vše je v návodu, pokud jsi telefon koupila originál v krabici a nový. Hodně lidí manuály nečte s tím, že to dá zvládnout i bez něho, v tvém případě doporučuji si návod přečíst od první strany až do té poslední.

Hlada

Klasicky – selže-li všechno, podívej se do návodu.
Napiš, který krok se ti nedaří.