Samsung galaxy ace – plný externí disk

Mám tento typ mobilu s SD kartou 4GB a přesto mi to nepovoluje stáhnout jakoukoliv aplikaci, přesto, že mám skoro všechny obrázky a songy vymazaný, i mnoho aplikací je pryč a to mám na kartě volno prý 3,50 GB…v mobilu normálně mám volných 43,41 MB.. přijde mi, že se vše ukládá do mobilu než na kartu, ale podle nastavení mám zaplou automatickou sinchronizaci a ukládání na SD kartu. Nevíte někdo co s tím?
Doplňuji:
Bironc – tak sjem si kupila novou kartu a dokonce 8MG a ani tak to nejde :(

Odpovědi
Kroupič

Všechno si ulož na flešku, a udělej formát mobilu i karty. Měl jsem stejnej problém s Nokií C7 a kompletní formátování mi problém vyřešilo. Toť moje zkušenost a rada.

Dochy

Neznám tento typ. Obecně u Androidu platí, že každou aplikaci musíš na SD přesunout zvlášť. Pokud se podíváš na správu aplikací (přes nastavení) na danou aplikaci, pak bys tam mohl mít (doufám) tlačítko (podle aktuálního umístění) „přesunout na SD“ nebo „přesunout do telefonu“. Tak kde to půjde, přesuň na SD (nejdou přesunout systémové aplikace a widgety – alespoň u starších verzí androidu).

Pak koukám, že tento telefon má paměti docela málo. Něco z aplikací zůstává v paměti telefonu i po přesunutí. Pak Android (může záležet na konkrétní konfiguraci) ukládá různé další věci také přímo na telefon a je problém, je odtud dostat. Ušetřil jsem si pár desítek MB poté, co jsem našel adresář, kam android zaznamenává info po krachu aplikací.

Bironc

zkus vyměnit kartu, třeba je špatná