Pauka9

Samsung galaxy ace 2 white VS. Huawei honor white?

Chtěla bych se zeptat, jaký by jste mi spíše doporučili mobilní telefon, nemohu se rozhodnout. Moc totiž nedůvěřuji značce Huawei, jelikož jí neznám. Můžete mi prosím poradit? Jaké máte skušenosti s těmito mobily, eventuélně zanačkami mobilů.
Děkuji

Nejlepší odpověď
SickBreed

ZTE a Huawei jsou výborné telefony, mám po kusu od obou značek a nemůžu si je vynachválit. Samsung je samozřejmě lepší – zvláště co se materiálu týče a i výkonnější. Já osobně bych dal vždycky přednost Číně, rozdíl v kvalitě je zlomkem rozdílu ceny modelů srovnatelné kategorie.