Enzo

Samsung galaxy ace

Chtěl bych poradit, mám Samsung galaxy ace, kterej když nabiju kreditem tak sem mi zapne internet aniž, bych tam šel a peníze se mi hned odečtou (většinou se mi to stane když zapnu mobil). Tak bych chtěl poradit jestli někdo nemá zkušenosti to vypnout a vůbec nevim jestli je to normální sem z toho smutnej, že mi peníze jdou hned do haj*** :((((((

Odpovědi
Bedy

Bude nutné si v nastavení zakázat automatické aktualizace nebo nastavit upřednostnění wifi sítě, pokud doma máte pokrytí.

Nejlepší bude však si zavolat na linku operátora nebo skočit do prodejny, aby Vám tam internet zablokovali (zakázali paketová data). Na prodejně Vám to vypnou v nastavení mobilu.

ripcurl

Zkus se podívat i po jiném telefonu. Pěkný porovnávač cen mobilů najdeš třeba tady – http://www.porovnej-ceny.eu/nejpro­davanejsi-telefony.html