milzme

Samsung galaxi S 5570i a aplikace mapy.

Mám tento telefon nový. Když jsem klepl na aplikaci Mapy,tak se mi zobrazila aktuální poloha na mapě. Nyní když klepnu na tuto aplikaci,tak se mi mapa ani poloha nezobrazí ale napíše že :Povolit
zdroj Mojí polohy v nastavení systému.Prosím jak toto nastavit.
Mnohokrát děkuji za odpovědi

Odpovědi
anonym

to je jednoduché … prostě sis vypnul GPSku takže mapy neví kde jsi … musíš v nastavení GPS zase zapnout, „povolit jej jako názstroj pro zjištění polohy“
Doplňuji:
tady je takový jednoduchý video návod v angličtině … stačí ho napodobit 🙂