hubickova

samsung E900

Dostal se mi do rukou telefon Samsung E900 a jsem docela spokojená,jen nevím,jestli jde nastavit zamknutí dotykových kláves,jakmile se telefon zasune.Mám pocit,že to trvá dost dlouho,než telefon zcela zhasne a zamkne se.

Odpovědi
marek.29

Co jsem měl možnost vidět, tak do 10vteřin.. Pochybuju, že u telefonu půjde nastavit doba za kterou se zcela zamkne.. Takový problémy bych řešil už před koupí / dostáním se do ruky. A já osobně bych volil jiný stroj než Samsung ale to už je mimo téma otázky. Časem si zvykneš uvidíš :)