johan

samsung c6712 psaní zpráv kreslením nastavení

Odpovědi
anonym

Zadávání textu pomocí dotykového displeje telefonu můžete zadávat text a vytvářet zprávy a poznámky.
Změna způsobu zadávání textu
Při otevření pole pro zadávání textu se zobrazí
virtuální klávesnice. Vyberte rozevírací menu
Klávesnice a zvolte jeden z následujících
způsobů zadávání textu:
• Klávesnice
• Psaní na celý d.
• Psaní do pole 1
• Psaní do pole 2
Zadávání textu pomocí rámečku pro psaní rukou 1

  1. Změňte způsob zadávání textu na Psaní do pole 1.
  2. Pište jednotlivé znaky do oblasti pro psaní v dolní části displeje.

Čísla a symboly pište do sloupce ?1 v pravé dolní části oblasti pro psaní.
Zadávání textu pomocí rámečku pro psaní rukou 2

  1. Změňte způsob zadávání textu na Psaní do pole 2.
  2. Pište jednotlivé znaky do oblasti pro psaní v dolní části displeje.

Pokud budete chtít přepnout mezi malými a velkými písmeny nebo použít čísla a symboly, vyberte Abc
odkaz (odstavec – Zprávy: překvapivě pohodlné a rychlé psaní)
http://mobile­net.cz/clanky/sam­sung-s5230-star-dotykova-hvezda-za-maly-peniz-4887