blackfag666

Jaký šampón na zvýraznění blond vlasů?

Zdravim,
nedávno jsem kupoval nějaké šampóny na vlasy a všiml jsem si produktu, který „zvýrazní blond vlasy“ neboli „more blond“ . Tak by mě zajímalo, jsem blonďák, ale hodně špinavý… že sem tam je nějaký blond pruh a to je ještě k tomu dost nevýrazný. Takže bych chtěl vědět, jestli by to fungovalo též na moje vlasy.

Odpovědi
anonym

Tak si udělej chemické blond vlasy, jak to dělají …
Tady je mnoho členů, mnoho profesí, ale poradí jedině kadeřnice v místě bydliště.

ReHu

Takže máš světle hnědé vlasy 🙂.
Můžeš si po umytí vlasy oplachovat vodou s citrónovou šťávou.
Nebo třeba některé osvětlovací tužidlo.