brodka

Samoživitelky

chci se zaregistrovat do klubu samoživitelky potřebuju e meilovou adresu , dále mám problém s sháněním bytujako samoživit. mám samozřejmě problém s penězi a nevím na koho z soc.odboru se mám obrátit aby mi s tím pomoh. dík b.

Odpovědi
standa

Jednak se podívejte na odpověď na obdobnou otázku – viz zdroj níže.

A každopadně se zastavte na obecním úřadě (s rozšířenou působností) na odbor, který vyřizuje agendu sociálních dávek…, nepochybně se zde dozvíte 100× víc než na těchto internetových forech 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/socialni-podpora