CobblíkCZ

Samovolné vypínaní počítače – HP Pavilion

Zdravím Vás. Při sledování videa z YT atd. se mi vypne monitor (obraz prostě), komp jde, ale obraz prostě nee. Nevíte příčinu? PS: Taky to dělá když tři minuty je zapnutý a uděla to to samé. Díky :)
Doplňuji:
obraz prostě vypne -_- where is the problém, bro?

Nejlepší odpověď
gecco

Obrať se na serčvis – vzhledem k tomu, že ani nejsi schopen napsat, co se ti vlastně vypíná (počítač, monitor, obraz…) – nepředpokládej, že bys závadu byl schopen odstranit…
🙂
Doplňuji:
…„obraz prostě vypne“…
Jasná závada – máš to rozbitý…
😁

No jo – vždyť píšu – obrať se na servis…
Servismen zjistí, zda vypne grafická karta, podsvícení monitoru, napájení monitoru, zobrazení monitoru…
Nebo jestli máš třeba jen uvolněnej kábl, kartu ve slotu…
Ten servismen se taky koukne, o jakej typ monitoru (třeba) se jedná, jestli nemáš zanesený chladiče, jestli se ti něco nepřehřívá…
Taky od toho tomu servismenovi zaplatíš ne?

Další odpovědi
arygnoc

gecco:

okrem môjho obdivu, že tej neandertálštine rozumiete, mám výtku:

zabudol ste na základnú poučku platnú v it:

  • a skúšal ste to vypnúť a zapnúť?

cobblíkCZ:

pri problémoch s počítačom, prípadne komponentami, programom, …:

  • čo je zlé (popísať: crt monitor alebo taký ten plochý, je biely …)
  • kedy to začalo (po inštalácii niečoho, upgrade, nový komponent, …)
  • robí to furt alebo len „vtedy“
  • ten komp je bez os? (podstatné)
  • v akom prehliadači (podstatné)
  • nejaké hw informácie (podstatné)

nikto z nás nemá krištáľovú guľu, nevie vám čítať myšlienky.

;-Q

JájsemRaibek

pak je tu ještě jedna možnost – nemáš ty tři minuty nastavené pro vypnutí monitoru a při nečinnosti se ti prostě vypne.

CobblíkCZ

Upečená grafárna =)