Denisa32

Samovolné nabití telefonu?

Dobrý den, dnes jsem si nabila mobil do 50%. Odešla jsem z domu. Aby se mi mobil nevybil snížila jsem jas a tak..jakmile jsem přišla domů mela jsem 59%!! A opravdu to myslím vážně. Je tohle normální ? :D mobil se mi nabil sam od sebe bez nabíječky?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ten ukazatel nabití je pouze hrubě orientační. Musíš ho brát s velkou rezervou. Jiné fyzikálně přijatelné vysvětlení není možné.

Další odpovědi
bolak

A nemáte dům ve tvaru pyramidy?

arachis

Některé mobily mají chytrý odhad baterie,snížila jste jas-tedy snížila vybíjení a kapacita se tím přepočítala a zvedla.