Kyta

šamot,vydrží,po­kud,si ho sám,udělám,´´des­ku´´ ,ze šamotové hmoty z přídavkem,vod­ního skla?

Nejlepší odpověď
badisko

zalezi naco to potrebujete…

Další odpovědi
tuCZek

Osobně jsem si postavil kamna ze šamotových cihel a slepil šamotem i s vodním sklem a popraskalo to VŠUDE. Takže na vysoký žár to není. Mně už napadá jen litina. Jinak je vše na h… :)

vlk samotař

Nevydrží-http://www.samo-cihelna.cz/samotove-desky.htm

venkovan

No raději bych se podíval po nabídce ve stavebninách a prodejnách . Samo domo nemusí být vždy nejlevnější řešení.