Human

Samostatné nájazdy v hokeji

Zdravim,
ak v zapase dojde na konci na samostatne najazdy, tak kedy sa uzna jednemu tymu bod? Lebo som to pozeral, a tomu nejako nerozumiem, prvy krat da I. tim, druhy krat da II. tym, treti krat da III. tym, ale stale sa hra dalej. Kedy sa teda koncia?
Thx :D
Doplňuji:
Pomylil somsa :D myslel som že prvy krat da I. tim, druhy krat II. tim, treti krat I. tim.. Hamon diky, asi tomu uz rozumiem :D

Nejlepší odpověď
Drap

To je zvláštní, kdykoli jsem se díval na hokej, tak hráli proti sobě pouze dvě mužstva. Kde jsi viděl hokej , kde hrají tři ?

Další odpovědi
Hamon

Pravidla se mění snad každý rok, takže obecně: jede se několik sérii – např. teď první tři nájezdy z každé strany se počítají jako celek – kdo dá víc gólů, vyhrál
Když je stav nerozhodný, pokračuje se v nájezdech. Aktuálně když někdo z dvojice soupeřů dá gól a druhý ne, je konec. Když (ne)dají oba, pokračuje se pořád dál. Dřív se dělaly nájezdy jen po sériích (dokonce i po pěti).