Martuse011

samoopalovací sprej

Jaký samoopalovací sprej je nejlepší ??
Nechci, aby dělal fleky a špinil oblečení :))

Odpovědi
iceT

zkus si v místě bydliště najít něco takového
http://www.mi­neralfit.cz/cla­nek/samoopalo­vaci-nastrik-metoda-sunfix-sun-fix
ale moc nepočítej s tím,že ti to vydrží věčně,jelikož přece jen je to na tělo nastříkané,takže stačí těsnější oblečení a trochu se zpotit,a je to pryč a fleky to stejně udělá.Taky záleží na typu kůže,na hrubé kůži jako jsou kolena a lokty to vydrží déle.
Jinak jsem kdysi vyzkoušela samoopalovací Loreal Sublime bronze,byl fajn(lepší než třeba Astrid samoopalovací) ale taky stál čtyři stovky.

Kamionacka09

Kamaradka rikala ze ji fleky delal kazdej tak nevim.

TheOriginal

Já mám s každým samoopalovákem negativní zkušenosti, radši zůstanu bílá než být flekatá, př. si ničit kůži.