hanjimka

Samoodečet elektřiny

když se teď zase zdražovala elektřina tak se prý dá na stránkách EONu zapsat do 15.1.samoodečet elektřiny,aby se vám počítala cena za loňský a letošní rok zvlášť.Je to výhodnější než čekat co si oni dají jako průměr.Víte o tom a mají to i jiné el.společnosti?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,na portálu E-onu se dá udělat samoodečet.Vyplníte potřebné údaje a odešlete.Já to dělám již několik let,proto že to je výhodnější,proto že zaplatíte skutečnou spotřebu do konce roku a ne průměrem.A co se týče jiných el.společností – nejsem obeznámen.

Zdroj: http://www.eon­.cz/cs/customer­s/citizen/cus­tomer_service/e­lectrometer/in­dex.shtml