Nik92

samolepky na zdi

neznáte někdo nějaký webovky, kde by byl rozšířený sortiment abstraktních samolepek na zdi??

Nejlepší odpověď
Curiosity

pro FikeCZ: a to říkáte zrovna Vy?? 😁

„Co mam na to bratrovi řict?:
Mojemu braškovi je 11 let a furt si honi..Tedka někde přečetl že když bude hodně honit tak že přestane rust..A ted se MNE pta jestli to je pravad :( Co mu mam na to řict??? FikeCZ“

..už Vám zakrněl?? 😉

Další odpovědi
FikeCZ

boože ty lidi jsou dnes tak blby :( co třeba zkusit www.google.cz ?

anonym

Podívej se na aukro.cz .Tam jich je spousta.

Zdroj: http://aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?sg=1&strin­g=samolepici+de­korace