Ivetka303

samodržící podprsenky

Máte zkušenost se samodržícími podprsenkami? Jsou dobré ty gelové? Přijde mi,že to absolutně nemůže držet.. Muži prosím raději se nevyjadřujte :)

Nejlepší odpověď
Nikkol

Pokud myslíte ty nalepovací, tak ty nejsou špatné. Ale nemůžete počítat s tím, že vám přizvednou prsa. Jen je jakoby srazí k sobě. Podprsenka po nalepení drží opravdu klidně celý den. Musíte vybrat správnou velikost. Tyto podprsenky se kupují o číslo větší než máte prsa ( tj. když máte B musíte koupit C…)

Další odpovědi
anonym

Nejsou na velka prsa. Me prsa nadzvyhne leda tak jerab. ! ☹
Pokud mate malinka , do jednicek maximalne , tak si ji kupte. Kupte si je ale o 5 cm mensi , nez mate obvod pod prsy.
Ja mam gelove pasky na kalhoty , kdyz nosim obtahlejsi trika , aby nebyl pasek videt. A vytahuje se mi.
Pokud budete kupovat v kamennem obchode, tak si ji v klidu vyzkousejte. -iv-

KarčaK

Jednu mám a jsem spokojena. Nemám problém. Moje velikost 70D a zatím v pohodě.
Objednala jsem si ji kdysi na skvělém prádle a zatím drží.