delabrutale

Samochladící půllitr .. má stím někdo zkušenosti?

Je to fuknční, pěkné či je to levnej nepoužitelnej krám?

Odpovědi
panenka

ze samochladícím půllitrem skušenosti nemám.znám jen to že pokud si chceš nechat něco schladit musíš mít sebou chladící box podle mého názoru ti samochladící pullitr i kdyby existoval dlouho chladivý nevydrží

Vrátný

Samochladící půllitr jsem viděl pouze jako předchlazovaný. Řekl bych, že to je výhodné pouze v horkém létě a pro pomalejší pijáky. Půllitr ale je nutno před použitím vychladit v lednici. Nedělá to dobrotu nalít teplé pivo do ledového půllitru. Ale u výčepu se to dá použít správným nachlazením skla. Jinak samochladící sudy prodává naplněné pivem Staropramen, tyto se odjistí a následně dojde chemickou reakcí k vychlazení. Půllitr ale je něco jiného. Nutno namrazit. Já bych volil lahváče s polystyrenem nebo iso tašku a lahváče.