Sama jsem na vážkách…:D

Doplňuji:
Který film se vám líbí víc?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lucijej

Forrest Gump

U mě jednoznačně vede Forrest, jak filmová, tak knižní verze :o)

Další odpovědi
akvidzerp

Forrest Gump

Svět podle Garpa sem neviděl,tak musim dát Forrest Gump…Tom Hanks-jeden z mých nejoblíbenějších her­ců!

iceT

Forrest Gump

Taky jsem neviděla Svět podle Garpa,vřele doporučím Svět podle Protta

Damiana

Forrest Gump

Jednoznačně Forrest Gump – mám ráda Toma Hankse, byl vynikající. Ale i ostatní herci a tvůrci byli skvělí. Celkově měl film spád, přesně nadávkovaný rytmus tragikomedie.
Irvingův Svět podle Garpa se mi líbil v literární podobě. Ono taky narvat takovou „kládu“ do tak malého prostoru je těžké, ale na filmu je to, bohužel vidět. Frčí to hodně rychle a diváka to dost drtí, protože moc nestíhá. Robin Williams mě také svým vcelku hysterickým výkonem moc nepřesvědčil. Ten se mi paradoxně nejvíc líbí v záporných rolích.

anonym

Dnes dávají na Nova Cinema Svět podle Garpa,tak jsem začala uvažovat,který ten film mám vlastně raději.Zajímá mě proto i jiný názor…:D