Pokročilý

Sama doma :-)

Ahoj dnes budu spát sama doma.Rodiče odjeli a já jim řekla, že budu spát u kamarádky, ale zůstala jsem doma protože se mi nikam nechce a chtěla jsem si udělat klidný večer.Je mi 14 a trochu se bojim :-) spíš mam divnej pocit..nevíte co bych mohla dělat? a nemuze se mi nic stat ze ne ? :-D díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Překontroluj dveře a okna,nikomu neodevírej,hlavně nikomu neříkej,že jsi sama doma. Zapni telku,pusť si nějakou super komedii,nebo něco zamilovaného. Nebo jestli sis to s tím klidem rozmyslela ,tak zavolej nějaké kámošce, jestli by nemohla spát u tebe. Nebo si aspoň s někým piš,třeba na fb....Hlavně se neboj,když budeš opatrná,tak se nic nestane....A příště své střeštěné nápady domysli do konce....dobrou

Další odpovědi:

Zlatý

Neboj, ten kluk z filmu Sám doma byl taky sám doma. Třeba bude švanda, jako měl on.
A jinak, pokud nebudeš kouřit-zaaložit požár, pouštět cizí lidi do bytu nebo jiné nepřístojnosti, nemělo by se ti nic stát.

Stříbrný

1, Vzít si hezkou knížku, žádný horor. 2 pustit si CD z hezkým filmem, 3, televize Hrnek horkého čaje z citronem. Sušenky a zavolat kámošce ať o tebe nemá strach Nebo si povídat na netu z nějakým klukem jen mu nesmíš říci jak se jmenuješ a kde bydlíš mohl by za chvili bouchat u dveří.Pokud se strachy nepočůráš nemnělo by se ti v zamčeném bytě nic stát. Jen nekouřit a nezapalovat svíčky roztečou se a může hořet.Přeju ti hezkou noc a sny.Přeje Elekrikář.

pust si nějaký pěkný film nebo hudbu,zamkni se a stát se ti nemá co a kdyby ses bála tak piš třeba sem tady sama nebudeš

:D :D :D
Jen pamatuj, že ti ještě není 15..;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.