Niikii

Sama doma 🙂

Ahoj dnes budu spát sama doma.Rodiče odjeli a já jim řekla, že budu spát u kamarádky, ale zůstala jsem doma protože se mi nikam nechce a chtěla jsem si udělat klidný večer.Je mi 14 a trochu se bojim 🙂 spíš mam divnej pocit..nevíte co bych mohla dělat? a nemuze se mi nic stat ze ne ? 😁 díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Překontroluj dveře a okna,nikomu neodevírej,hlavně nikomu neříkej,že jsi sama doma. Zapni telku,pusť si nějakou super komedii,nebo něco zamilovaného. Nebo jestli sis to s tím klidem rozmyslela ,tak zavolej nějaké kámošce, jestli by nemohla spát u tebe. Nebo si aspoň s někým piš,třeba na fb…Hlavně se neboj,když budeš opatrná,tak se nic nestane…A příště své střeštěné nápady domysli do konce…dobrou

Další odpovědi
Miroslavst

Neboj, ten kluk z filmu Sám doma byl taky sám doma. Třeba bude švanda, jako měl on.
A jinak, pokud nebudeš kouřit-zaaložit požár, pouštět cizí lidi do bytu nebo jiné nepřístojnosti, nemělo by se ti nic stát.

elektrikář

1, Vzít si hezkou knížku, žádný horor. 2 pustit si CD z hezkým filmem, 3, televize Hrnek horkého čaje z citronem. Sušenky a zavolat kámošce ať o tebe nemá strach Nebo si povídat na netu z nějakým klukem jen mu nesmíš říci jak se jmenuješ a kde bydlíš mohl by za chvili bouchat u dveří.Pokud se strachy nepočůráš nemnělo by se ti v zamčeném bytě nic stát. Jen nekouřit a nezapalovat svíčky roztečou se a může hořet.Přeju ti hezkou noc a sny.Přeje Elekrikář.

anonym

pust si nějaký pěkný film nebo hudbu,zamkni se a stát se ti nemá co a kdyby ses bála tak piš třeba sem tady sama nebudeš

nikkk

:D :D :D
Jen pamatuj, že ti ještě není 15..;)