Sám od sebe se mi vypíná PC

sám od sebe se mi vypíná pc i když se mi žádná z komponent nepřehřívá,viry ani nic co by zatěžovalo systém v PC nemám.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A to víš nebo si to jen myslíš?
Něco to prostě vypínat musí. Opravdu bych to tipoval buď na závadu nějaké součásti počítače nebo na vir, který nenalezl ani antivirový program.
Nemůže to třeba kolidovat s něčím? Jen tak se vypne? Nebo třeba když na něco klikneš nebo děláš něco např. ve wordu?

Další odpovědi
Amper

Může to být vadný zdroj, ale chce to nechat odborně změřit, takto na dálku nelze. Případně jej na zkoušku vymenit a potom uvidíte.