Andělé

salsa verde je bronzová!!!Upřímně Vám gratuluji a děkuju za odpovědi a zajímavé otázky 🙂 -iv-,jsem si všimla první:-D

Nejlepší odpověď
anonym

Salso verde , gratuluji !
P.S. Nic ve zlem , ale Andele a Chudst budou ted tyden ode me – diky vam bez palecku. !! Budte tu s nami co nejcasteji a pak pochopite … 🙂 -iv-
Kdyby jste to brala moc vazne , jdete prosim do diskuze , oni vam to za me ostatni radi vysvetli. 🙂 -iv-

Další odpovědi
annas

I já se připojuji. Nebude ještě někdo další – do třetice všeho dobrého …?

anonym

Ad andělé, zapomínáš, že -iv- tu má své zvědy, takže jsi pouze první publikovala.

  • iv- dostala avizo již při 20bodovému přiblížení, ale s tím, že se nejedná o její ženichy, velkoryse přenechala dalším „všímálkům“.

I tak ti patří uznání a samozřejmě jubilantce gratulace.
Jak vidno, přes víkend se tu vždycky pohnou skóre favoritů.
P.S. Kromě toho má -iv- zvláštní privátní kanál na průběžné sledování jubilantů.
Myslíte, že by adminům nabízela sňatek nezištně?
Doplňuji:
Jupí, společná snaha zvítězila.
Oficielní důvod návratu otázky je prý s ohledem na vloženou diskuzi.

hanulka11

také posílám gratulaci

dědapetr

Opět se připojuji s gratulací a teď za stříbrem.

tom004

Také se připojuji.

chudst

Krasne, Andele, bod pro vas :)

A vam, salsa verde, samozrejme moc gratuluju!

rynek878

Tak já Vás udělal bronzovou a nakonec si to nechám ujít,ale co hlavně zdraví.

arygnoc

hééézky, gratuluji.

anonym

Blahopřeji!!

salsa verde

děkuji moc 🙂

salsa verde

pravě mi došly palce, všem vam timto poděkuji zítra 🙂

chudst

Jiz jste podekovala, neni treba utracet palecky. (Alespon pro moji malickost ne.) Tohle tema neni o paleckovani :)

Andělé

Došly mi zase palce nahoru,vím,že o to tu nejde,ale tak ráda bych je všem dala:-) Vždy mi tak rychle dojdou ☹

chudst

Jste vsimava, diky za to, ze si vsimate zmeny stavu jinych uzivatelu! S palecky si nedelejte vubec hlavu, o to – zejmena v tomto tematu – skutecne vubec nejde.

Andělé

chudst,děkuju Vám 🙂 O palečky tu nejde,máte pravdu,ale i tak bych je nejraději rozdala,kdybych jich měla více…:-)

anonym

Andele , tentokrat prominu. ! 🙂 Jde mi tu opravdu jen o zenichy. Jsem tu doufam spravne na seznamce !! 🙂 Chudstovi palecky ne , ale me ano !! Me jde totiz jen o palecky ! 🙂

  • iv-

Andělé

  • iv-,právě,salsa verde není Váš ženich,tak jsem si troufla Vás trumfnout:-D. Ušetřila jsem Vám čas,tak si jistě palečky já i chudst příští týden (a nejen týden 🙂za to zasloužíme 😁 Po půl noci je naoplátku rozdám zase jen Vám 🙂 (jeden bude stačit?:-))

anonym

Andele , MIMORADNE mi jeden bude stacit. !! A dokonce mi bude stacit az za zitrejsi " moji chytrou odpoved " . 🙂 jestli tedy nejaka bude. ! 🙂

Andělé

  • iv-,tj.jasné,Vy máte vždy chytré odpovědi 🙂 a já také,že? 😁 Tak si zítra vyměníme palečky na ty naše chytré hlavičky 😁

Andělé

Dr.Axl,měl jste mi napsat,že jsem lepší než -iv-,že jsem jí sebrala nevěstu 🙂
Jsem prostě šikovná,jen to hezky napište 😁

anonym

Andele , nekoketujte mi tady s Dr. Axl , prosim !! Je to muj dalsi potencialni zenich. !! Osm uz me odmitlo !! Tak na nej ale spoleham !!

  • iv-

chudst

Damy, ja tu z vas nemuzu :'oD Ac tohle – coby nestranny pozorovatel – bych nemel rikat, tak: „DO SEBE!“ :D Ja tu z vaseho rozhovoru vazne umiram smichy, ani zadne vtipy si cist nemusim :D A ano, vim, ze je to ode me velice osklive a neslusi se to. Ale tak vyjimecne porusme dobrou moralku: A DO SEBEEE! :D

Andělé

  • iv-,to bych si přeci nedovolila,já jsem jen Dr.Axla jemně a lehoulince upozornila,že mě měl laskavě pochválit 🙂 Znáte chlapy,na vše je musíte upozornovat,než jim něco dojde 😁

anonym

🙂 -iv-

Andělé

Jéééé,admínci mi vrátili otázku:-)
Já jim napsala,poprosila je,at mi jí vrátí,nejdřív napsali,že gratulace sem nepatří,ale nakonec ji sem vrátili.No,tak to jsem ráda,že se nademnou slitovali:-)

anonym

Andele , tak vy uz mi jedete i po Admincich !! Doufam jen , ze jsou hoooodne osklivy. ! 🙂
Me spis ted budou otazky vymazavat , nez vracet. ! 🙂 -iv-