Avatar uživatele
Andělé

salsa verde je bronzová!!!Upřímně Vám gratuluji a děkuju za odpovědi a zajímavé otázky 🙂 -iv-,jsem si všimla první:-D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, vagra, rynek878, salsa verde, Kerberus, johana 56, chudst, tom004, dědapetr, anonym, anonym před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Salso verde , gratuluji !
P.S. Nic ve zlem , ale Andele a Chudst budou ted tyden ode me – diky vam bez palecku. !! Budte tu s nami co nejcasteji a pak pochopite … 🙂 -iv-
Kdyby jste to brala moc vazne , jdete prosim do diskuze , oni vam to za me ostatni radi vysvetli. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

I já se připojuji. Nebude ještě někdo další – do třetice všeho dobrého …?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ad andělé, zapomínáš, že -iv- tu má své zvědy, takže jsi pouze první publikovala.

  • iv- dostala avizo již při 20bodovému přiblížení, ale s tím, že se nejedná o její ženichy, velkoryse přenechala dalším „všímálkům“.

I tak ti patří uznání a samozřejmě jubilantce gratulace.
Jak vidno, přes víkend se tu vždycky pohnou skóre favoritů.
P.S. Kromě toho má -iv- zvláštní privátní kanál na průběžné sledování jubilantů.
Myslíte, že by adminům nabízela sňatek nezištně?
Doplňuji:
Jupí, společná snaha zvítězila.
Oficielní důvod návratu otázky je prý s ohledem na vloženou diskuzi.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

také posílám gratulaci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Opět se připojuji s gratulací a teď za stříbrem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Také se připojuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Krasne, Andele, bod pro vas :)

A vam, salsa verde, samozrejme moc gratuluju!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Tak já Vás udělal bronzovou a nakonec si to nechám ujít,ale co hlavně zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

hééézky, gratuluji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Blahopřeji!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

děkuji moc 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
salsa verde

pravě mi došly palce, všem vam timto poděkuji zítra 🙂

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Jiz jste podekovala, neni treba utracet palecky. (Alespon pro moji malickost ne.) Tohle tema neni o paleckovani :)

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Došly mi zase palce nahoru,vím,že o to tu nejde,ale tak ráda bych je všem dala:-) Vždy mi tak rychle dojdou ☹

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Jste vsimava, diky za to, ze si vsimate zmeny stavu jinych uzivatelu! S palecky si nedelejte vubec hlavu, o to – zejmena v tomto tematu – skutecne vubec nejde.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

chudst,děkuju Vám 🙂 O palečky tu nejde,máte pravdu,ale i tak bych je nejraději rozdala,kdybych jich měla více…:-)

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andele , tentokrat prominu. ! 🙂 Jde mi tu opravdu jen o zenichy. Jsem tu doufam spravne na seznamce !! 🙂 Chudstovi palecky ne , ale me ano !! Me jde totiz jen o palecky ! 🙂

  • iv-

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,právě,salsa verde není Váš ženich,tak jsem si troufla Vás trumfnout:-D. Ušetřila jsem Vám čas,tak si jistě palečky já i chudst příští týden (a nejen týden 🙂za to zasloužíme 😁 Po půl noci je naoplátku rozdám zase jen Vám 🙂 (jeden bude stačit?:-))

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andele , MIMORADNE mi jeden bude stacit. !! A dokonce mi bude stacit az za zitrejsi " moji chytrou odpoved " . 🙂 jestli tedy nejaka bude. ! 🙂

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,tj.jasné,Vy máte vždy chytré odpovědi 🙂 a já také,že? 😁 Tak si zítra vyměníme palečky na ty naše chytré hlavičky 😁

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dr.Axl,měl jste mi napsat,že jsem lepší než -iv-,že jsem jí sebrala nevěstu 🙂
Jsem prostě šikovná,jen to hezky napište 😁

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andele , nekoketujte mi tady s Dr. Axl , prosim !! Je to muj dalsi potencialni zenich. !! Osm uz me odmitlo !! Tak na nej ale spoleham !!

  • iv-

před 4642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Damy, ja tu z vas nemuzu :'oD Ac tohle – coby nestranny pozorovatel – bych nemel rikat, tak: „DO SEBE!“ :D Ja tu z vaseho rozhovoru vazne umiram smichy, ani zadne vtipy si cist nemusim :D A ano, vim, ze je to ode me velice osklive a neslusi se to. Ale tak vyjimecne porusme dobrou moralku: A DO SEBEEE! :D

před 4642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,to bych si přeci nedovolila,já jsem jen Dr.Axla jemně a lehoulince upozornila,že mě měl laskavě pochválit 🙂 Znáte chlapy,na vše je musíte upozornovat,než jim něco dojde 😁

před 4642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂 -iv-

před 4642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Jéééé,admínci mi vrátili otázku:-)
Já jim napsala,poprosila je,at mi jí vrátí,nejdřív napsali,že gratulace sem nepatří,ale nakonec ji sem vrátili.No,tak to jsem ráda,že se nademnou slitovali:-)

před 4641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andele , tak vy uz mi jedete i po Admincich !! Doufam jen , ze jsou hoooodne osklivy. ! 🙂
Me spis ted budou otazky vymazavat , nez vracet. ! 🙂 -iv-

před 4641 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek