Niikii

Salon krásy,moje proměna..

Dobrý den,ráda bych se zeptala jestli máte někdo zkušenosti se salony krásy.Prostě proměna atd. Je mi 14,ale chtěla bych tam jít.Víte co myslím?úprava vlasů,líčení,…atd. Myslíte,že to jde v mém věku,kolik to tak stojí a co se vššechno mění?a hlavně jak se to jmenuje?Děkuju

Nejlepší odpověď
pekynka

Niki, ty jsi krásná sama o sobě , protože Tě krášlí Tvé mládí! Strašně závidím. Nenič si jí, holky ve Tvém věku si jen uškodí, vypadají starší, někdy jim to vůbec nesvědčí viz. Ewa Farna a jsou terčem pro různá individua. Zachovej tu přírodní krásu za několik let na to budeš vzpomínat, věř mi.

Další odpovědi
ReHu

Tyto služby provádějí vizážisté. Stojí to i několik tisíc. Navrhnou ti střih a barvu vlasů a také např barvu make-upu, oč stínů, řasenky, tvářenky i rtěnky. Ale toto se stejně mění podle barvy pleti, která se mění podle opálení ( po zimě světlejší na konci léta tmavší), oč.stíny i rtěnka se také obměňuje podle oblečení a podle toho pro jakou příležitost se líčíš.
Myslím, že pro tebe to je ještě zbytečné, protože tvá pleť ještě ještě zraje.
Doporučuji ti proto raději si pleť PRAVIDELNĚ ošetřovat ( ráno a večer). Tj. odlíčit, vyčistit, tonizovat a hydratovat. Pokud to vydržíš, pleť se ti odmnění tím, že zůstane dlouho svěží, hladká a bez vrásek.
Nezapomeň – nejdůležitější je pravidelnost a vytrvalost.
Máme teď v nabídce nové řady pro mladou pleť, tak si můžeš i něco vyzkoušet.

donna*lee

Je mi 15 ataky o tom uvažuju.Jde to v jakémkoli věku a stojí to přibližně kolem 1200 Kč,podle toho co všechno budeš chtít udělat.Áá mění se vlasy,obličej(pokud máš problematickou pleť tak ti jí nějakým přípravkem ošetří a pak líčení).