Katrous

salon krasy hra

Dobry den hledám hru,byla vždycky na ni i reklama jmenovala se nejak salon krasy a když jste to hrali tak jste tam barvili valsy,holili muzum zada takové kresléné srandovní postavičky a bylo tam opravdu vše třeba jste i krájeli okurky na oči :D kdyby někdo tučil tak pískněte děkuji :D

Odpovědi
BANAN93

netuším ale tohle jsem našel http://cz.iga­mes24.com/Tag­s.aspx?name=be­auty-salon

žřejmě to nebude suprová hra hodna grafiky roku 2012, ale zaměření se na podobný typ her od jejich tvůrců bych ani nečekal