Lul

Šalinkarta – Brno

Mohu si vyřídit úplně novou šalinkartu i s čtvrtletní jízdenkou v Brně na hlavním nádraží nebo bude nutné zajít na dopravní podnik?
Děkuji

Odpovědi

Čtvrtletní jízdenka se určitě dá koupit na nádraží. Nevím, zda se tam dá vyřídit i průkazka, ale osobně bych tohle raději řešil na Dopravním podniku, než na rušném nádraží někde u pokladny. Předprodej DPMB na Novobranské je od nádraží tak tři minuty chůze.
Pro urychlení si můžete předem vyplnit elektronickou žádanku: http://www.dpmb­.cz/Default.as­px?seo=predplat­ni-jizdenka