Heřman

Šáhnul jsem dívce na zadek ano nebo ne.

Případ seděl jsem u počítače a pro větší pohodlí jsem si dal levou ruku na židli, ale v tu chvíli jsi tam sedla nějaká dívka (ona o tom nevěděla že ta mám ruku), ale když jsem ruku dal pryč tak mě řekla že jsem šáhnul na zadek tak co na to říkáte jaký máte názor.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
bolak

Ne

Samozřejmě že ne, Heřmane.

To ona ti šáhla prdelí na ruku. Měla by se stydět!

Další odpovědi
vlk samotař

jiný názor

Doplňuji:
Z jejího pohledu ano – z tvého ne.Tohle jí nevysvětlíš,omluv se- moudřejší ustoupí

Amie

Ne

Ne nešáhnul. Pro mě by to bylo kdyby už seděla nebo stála a tys jí přípo položil ruku na zadek.
Ale neboj, holky vždycky přehánějí. I když nic neuděláš dostaneš deset obvinění že udělal několik náznaků co něco znamenají.

Ne

dat ruku na židli „a tim šahnout holce na zadek“ je neco jinýho než ji na ten zadek šahnout když stojí,) by holka už mohla tyhle veci vedet.

aramah

jiný názor

Bůh ví jak to bylo :)
A teď chceš rozhřešení :)))))

terry

Ano

Tys neviděl. že si sedá? Byla tak malinká? To jsi nestihl ruku včas stáhnout?

nikolkap

jiný názor

přesně tak jak řekl vlk samotář

Damiana

jiný názor

Podle mne jediný na koho jsi v tomto případě vědomě sáhl byla židle.

venkovan

jiný názor

„Zapomenout ruku“.
Prokoukla tě. Co?