hapiky

Sáhli jste si už někdy "Až na dno?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ó ano. Zdravotně jsem byl před prahem smrti už víckrát a taky mi hrozilo, že zůstanu na ulici. Naštěstí to jistili mí přátelé a rodina. Takže jsem se ode dna vždy odrazil.

Další odpovědi
Drap

Bohužel ano. Jak fyzicky, tak i v životě. Vše se dá ale překonat.

led

Ano a nielen v detskej vaničke…
Každý sa dostane občas do situácie, keď cíti hranice svojich možností…
Mnohí rezignovali a zostali stáť, pomaly strácali nádej a utopili sa,
mnohí sa prekonali a odrazili sa od dna a vrátili sa späť.
Ako hovorí kolega Drap „Vše se dá ale překonat.“, len človek musí chcieť a niečo preto spraviť, nemôže ostať stáť na mieste. Pasivita sa tu nenosí. A nadávavať na život, na iných je zbytočný neefektívný výdaj energie.

Dodatok:
Podľa môjho názoru, má Drap pravdu -
fyzicky – dotyk reálneho fyzického dna, napríklad v bazéne
v živote (prenesene) – dotyk posledných fyzických a (alebo) duševných síl, dotyk spoločenského dna (spadnúť až na samé dno spoločnosti)

marci1

Sáhla, ale v mžiku jsem vzlétla nahoru. 🙂

ivzez

Ne.

Několikrát jsem si to myslela, ale potom přišla další těžší „zkouška“.
Po zkušenostech si myslím, že si nikdo nemůže sáhnout až na dno,
vždycky přijde něco dalšího…

gecco

Ne, obávám se, že ještě ne, že mne to teprve čeká…

  • už jsem se málem utopil- za plněho vědomí a uvědomění
  • už jsem se málem cíleně zaněco

tak už to – snad, o moc horší nebude…
😉

zjentek

No jasně, zrovna v sobotu. Jack Daniels Honey!

Drape, počkej, jak fyzicky, tak v životě? Teď přesně nerozumím, je tady životem myšlen nějaký éterický život?

Kulpix

Ano, leč podrobnosti psát nebudu.