Loreta

Sahara a jine pouste,dalo by se onich rict,ze jsou take hluboke?

Napadlo me to,kdyz to vidim v tv.
Doplňuji:
To mne mrzi,ze jsem to spatne podala,ale nenapadlo mne ,ze tim neco porusuji.Tak se zeptam jinak,muze byt poust hluboka.Snad je to uz dobre.Prominte.

Nejlepší odpověď
Tombik

Otázka je nesmyslně položená a porušuje pravidla české syntaxe. Oprav ji a rád ti pomohu.

EDIT: Hloubka Sahary je nejspíše odhadována 320m, více můžete najít zde (v aj): http://wiki.an­swers.com/Q/How_d­eep_is_the_san­d_in_the_saha­ra

Další odpovědi
Rocker

V Lybijské sahaře u oázy Mout byla vrtem voda objevena 350 m pod povrchem,četl jsem i o písečném ostrovu,kde je písek až do hloubky kolem 6oo m pod hladinou okolního moře.