slad08

S tím počasím to moc dobře nevypadá?

Co na to říkáte?
Doufám, že letošní Vánoce budou na sněhu a ne na blátě.

Nejlepší odpověď
hanulka11

To je věc, kretou nikdo z nás neovlivní. Já vím, že v zimě má být sníh…ale já jsem ráda jak je …sníh ať je na horách .

Další odpovědi
www

Neříkám na to nic, počasí je zkrátka počasí a my jen jeho „uživatelé“ 😉

Drap

Asi to pravda nebude, ale jak zbámo, naděje umírá naposled, a tak nás třeba příroda mile překvapí.

Já...

Že by na Ot&Odp. začala „okurková sezóna“? Téma „Počasí“??? No dobře… A myslíš tedy to dnešní (jsem momentálně ve Švédsku a tady bylo dnes docela hezky…), nebo až to Vánoční, který ti stejně nikdo ještě dnes nepředpoví… teda možná předpoví (a dokonce docela přesně): budou buď NA sněhu nebo BEZ sněhu. A to ještě právě, jak kde… Ufff…

tom004

Třeba se „ten nahoře“ už také začal obávat toho co bude příští rok(y),a zahájil s předstihem úsporný program. :)