Kerynka

S partnerem spolu chodíme už 3 měsíce ale víc času trávíme v posteli než na procházkách není to vztah jen o sexu?

Nejlepší odpověď
venkovan

Za 50 let to tak často už nebude.

Další odpovědi
anonym

Tato fascinace ve fázi zamilovanosti v prvních měsících je úplně normální.Kdybyste spolu chodili „už“ tři roky a váš stav se neupravoval ,potom by to bylo na pováženou…:D

Rocker

No tak určitě veškerý čas v posteli neprosexujete.A na druhou stranu,sex na procházce taky není k zahození.Hlav­ně,že se máte rádi.

iceT

V téhle fázi vztahu je to celkem normální,řekla bych,tedy ten čas strávený ve společné posteli.To jsou lidi ještě zamilovaní a nemůžou se nabažit jeden druhého.Ono to časem přejde,že vás jen sex přestane bavit a pak se uvidí.

standatura

Měla bys ho pozvat na nějakou dovolenou aby se to vyrovnalo ty procházky s tím sexem

arygnoc

čas všetko ukáže.
zatiaľ Vám je čo závidieť.