NEnym

S oblibou používám klávesnici „QWERTY“. Kvůli Y a Z. Klasická mi vůbec nevyhovuje. Jsem v tomto ohledu „exot“?

Doplňuji:
Pro „Džuls“ a „RomanP“:

Óóóóó děkuji, že nejsem sám. Proč věci dělat jednoduše, až se ucho utrhne… 😉

Je nás sice málo na tuto naši OBJEKTIVNÍ PRAVDU, ale právě i to nás neodradí…

Nejlepší odpověď
Terryle

Je to o zvyku – kdo si navykl na qwerty, má problém s qwertz. Já teda nepřenesu přes srdce a přes prsty qwerty, ale chápu opačnou stranu.
Já zase jsem z notebooku zvyklá psát číslice se shiftem v horní řadě a dělám to tak i na velké klávesnici s nuemrickým blokem. Lidi na mě taky koukají jako na exota :)

Další odpovědi
Džuls

Potom som ,,exot" aj ja 🙂

RomanP

já ji používám stále z důvodu že je přehlednější a rychlejší jak ta klasická

SajmonModer

Terryle: Taky tak píši číslice 🙂

AndreiRanger

Kdyby nebylo na výběr, všichni by psali jedním druhem klávesnice a zvykli by si;-) Tvrdit, že je člověk exot když používá méně využívaný druh klávesnice, je jako tvrdit, že lidé co mají auto s automatem jsou exoti 😁