Avatar uživatele
Lorelai

S nebo bez polštáře

Dobrý den, nevíte jak je to s polštářem? Zvykla jsem si spát bez něj, ale pak jsem se někde dočetla, že to ničí páteř nebo něco. Je to nezdravé?
Doplňuji:
Myslela jsem tím, jestli můžu spát bez polštáře, je mi nepohodlný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4018 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

já spím jen s malým placatým polštářem s peří
a na něm nám ještě další takový menší dadánek :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

http://www.cuddle-buddy.cz/index­.php?detail=10
Doplňuji:
spi bez polštáře,já musím mít hodně vysoko pod hlavou než usnu,tak mi ten svůj klidně pošli .:-)Tělo si stejně řekně co potřebuje.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Spím také bez polštáře. Před časem jsem si jeden tenký pořídila, ale téměř okamžitě mi to dala záda najevo, tak jsem se ho zbavila. Spím na rovné, tvrdší matraci, bez polštáře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já spím s polštářem, ale každé ráno se stejně probudím s hlavou zabořenou pod ním

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Co si pamatuji, tak při problémech s páteří doporučovali spíše spát bez polštáře, nebo alespoň s nízkým. To ale platí, pokud spíš obvykle na zádech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na tohle si musí každý přijít sám.Já až do svých 50ti let jsem měl rád více pod hlavou tedy jsem měl dva polštáře.Ale pak jsem začal mít problém s krční páteří a od té doby spím sice s jedním polštářem, ale POD NÍM.Snažím se spát na ROVNÉ matraci a polštářem si přikryju hlavu.V této době se mě to zatím jeví jako nejlepší řešení.Krční páteř nebolí.Akorát jedna nevýhoda je, že NIC NESLYŠÍM.Čili ani budíka nebo telefon.Vždycky do mně manželka musí strkat aby mě vzbudila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek