Mirdas

S kým by jste se chtěli osobně setkat ?

Zřejmě všichni máme své velké oblíbence z prostředí kultůry, vědy, sportu a tak dále.
Mnozí jsme měli, nebo máme, jejich fotky, plakáty, knihy a tajně si přáli s idolem tajně setkat.
S kým a proč zrovna s touto osobou ?
Popřípadě s kým určitě ne ?
Doplňuji:

Víte co by jste jim rádi řekli a nebo dokonce o čem si popovídali ?

Nejlepší odpověď
Akzeret

Moje babička slavná nebyla, ale je to moje krev a já si ji vůbec nepamatuju. Proto bych si přála potkat ji, prý to byla silná žena… Někteří slavní jsou sice ,,machry" ve svém oboru, ale nemám potřebu jim to osobně dávat najevo.
Hned za babičkou bych v budoucnu chtěla potkat někoho, kdo vymyslí pořádný lék na rakovinu, abych mu mohla osobně poděkovat…

Další odpovědi
anonym

Jenom tak „potkat“? – tak takové touhy nemám – k čemu by to bylo? – po autogramech netoužím…
A s kým ne? – ani nemám potřebu se někomu (vrámci potkání se) vyhýbat, nemám ale potřebu stýkat se s hlupáky, nejhůř namyšlenými hlupáky…
___
Ale stalo se mi – relativně nedávno, že při čekání ve frontě u váhy (fronty obecně ´miluju´), v zamyšlení, jsem potkal někoho povědomého – tak jsem ho pozdravil…
A bylo to zrcadlo…
Prodavačka, která váhy obsluhovala, se na mne koukala vcelku divně.
;-D

zjentek

S mimozemšťanem ..popovídal bych si o všem, co tady nikdo nechce slyšet a žaloval bych a žaloval ,)

anonym

babičku a dědu z otcovi strany a mámu

Awe

Chtěl bych potkat sám sebe

Drap

S těmi co bych se chtěl potkat to asi nepůjde. Všichni jsou již mrtví. z těch ostatních nemám důvod a potřebu někoho potkávat.

marci1

Třeba s Dalajlámou. Když se ptali Dalajlámy, co ho na lidstvu nejvíc překvapuje odpověděl: Lidé.
Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze.
Pak obětují peníze, aby znovu získali zdraví.
Pak se tak znepokojují budoucností, že nežijí v přítomnosti.
Žijí tak jako by neměli nikdy zemřít.
Pak zemřou bez toho, aby před tím žili.
Doplňuji:
A také třeba s někým, kdo mě zaručeně rozesměje : např. Polívkou s Cibulkou !:-)

dudu

Můj děda z matčiny strany zemřel na válečné zranění ve svých pětatřiceti v roce 1933. Byl úspěšný ovocnář a zemědělec, hudebník, ale též veliký fanda všech nových poznatků. Mockrát jsem fantazíroval o našem hypotetickém setkání a zejména o možnosti předvést mu alespoň malou část nynějších vědeckých poznatků a současné techniky. Asi bych nechtěl potkat fašistickou elitou Německa.

veveve

Jednoznačně s kýmkoliv z Lord of the rings! :3

anonym

S pejskem Faxíkem, umřel když mi nebyl ani rok, a mamka říká, že to byl jedinečný pes, něco jako komisař Rex.......

anonym

Já bych se chtěl setkat, třeba s Drapem a proč, protože se mi jeví jako moudrý a rozumný člověk v této skupině. Jistě, takových se najde více…

Kelt

Setkání s každým člověkem může být obohacující, nebo také ubíjející. Člověk, který je v televizi ve VIP pro mne nemá hodnotu, protože každý jsme dobří v něčem jiném. Rád bych se setkal se svými prarodiči a dalšími příbuznými, které jsem měl možnost poznat jen několik let. Určitě by bylo zajímavé setkání s lidmi s velkým L a to bez ohledu na jejich postavení, ale v kruhu rodiném. A samozřejmě s některými, kteří sdílejí tyto stránky. Například annas, mosoj, drap, česílko, mowla a jiní.
Taky by záleželo na načasování. Někdy chce být člověk sám, jindy potřebuje společnost. A idolem může být nějaká filmová role , ale ne herec nebo herečka.

Nicoll123

s rodinou Simpsonovích :D

bolak

S Peltou, je teď trendy.

emamamisu

s panem Karlem Hvížďalou