Avatar uživatele
Mirdas

S kým by jste se chtěli osobně setkat ?

Zřejmě všichni máme své velké oblíbence z prostředí kultůry, vědy, sportu a tak dále.
Mnozí jsme měli, nebo máme, jejich fotky, plakáty, knihy a tajně si přáli s idolem tajně setkat.
S kým a proč zrovna s touto osobou ?
Popřípadě s kým určitě ne ?
Doplňuji:

Víte co by jste jim rádi řekli a nebo dokonce o čem si popovídali ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, bolak, marci1 před 3603 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Akzeret

Moje babička slavná nebyla, ale je to moje krev a já si ji vůbec nepamatuju. Proto bych si přála potkat ji, prý to byla silná žena… Někteří slavní jsou sice ,,machry" ve svém oboru, ale nemám potřebu jim to osobně dávat najevo.
Hned za babičkou bych v budoucnu chtěla potkat někoho, kdo vymyslí pořádný lék na rakovinu, abych mu mohla osobně poděkovat…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jenom tak „potkat“? – tak takové touhy nemám – k čemu by to bylo? – po autogramech netoužím…
A s kým ne? – ani nemám potřebu se někomu (vrámci potkání se) vyhýbat, nemám ale potřebu stýkat se s hlupáky, nejhůř namyšlenými hlupáky…
___
Ale stalo se mi – relativně nedávno, že při čekání ve frontě u váhy (fronty obecně ´miluju´), v zamyšlení, jsem potkal někoho povědomého – tak jsem ho pozdravil…
A bylo to zrcadlo…
Prodavačka, která váhy obsluhovala, se na mne koukala vcelku divně.
;-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

S mimozemšťanem ..popovídal bych si o všem, co tady nikdo nechce slyšet a žaloval bych a žaloval ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

babičku a dědu z otcovi strany a mámu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Chtěl bych potkat sám sebe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

S těmi co bych se chtěl potkat to asi nepůjde. Všichni jsou již mrtví. z těch ostatních nemám důvod a potřebu někoho potkávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Třeba s Dalajlámou. Když se ptali Dalajlámy, co ho na lidstvu nejvíc překvapuje odpověděl: Lidé.
Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze.
Pak obětují peníze, aby znovu získali zdraví.
Pak se tak znepokojují budoucností, že nežijí v přítomnosti.
Žijí tak jako by neměli nikdy zemřít.
Pak zemřou bez toho, aby před tím žili.
Doplňuji:
A také třeba s někým, kdo mě zaručeně rozesměje : např. Polívkou s Cibulkou !:-)

Upravil/a: marci1

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Můj děda z matčiny strany zemřel na válečné zranění ve svých pětatřiceti v roce 1933. Byl úspěšný ovocnář a zemědělec, hudebník, ale též veliký fanda všech nových poznatků. Mockrát jsem fantazíroval o našem hypotetickém setkání a zejména o možnosti předvést mu alespoň malou část nynějších vědeckých poznatků a současné techniky. Asi bych nechtěl potkat fašistickou elitou Německa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veveve

Jednoznačně s kýmkoliv z Lord of the rings! :3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

S pejskem Faxíkem, umřel když mi nebyl ani rok, a mamka říká, že to byl jedinečný pes, něco jako komisař Rex.......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já bych se chtěl setkat, třeba s Drapem a proč, protože se mi jeví jako moudrý a rozumný člověk v této skupině. Jistě, takových se najde více…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Setkání s každým člověkem může být obohacující, nebo také ubíjející. Člověk, který je v televizi ve VIP pro mne nemá hodnotu, protože každý jsme dobří v něčem jiném. Rád bych se setkal se svými prarodiči a dalšími příbuznými, které jsem měl možnost poznat jen několik let. Určitě by bylo zajímavé setkání s lidmi s velkým L a to bez ohledu na jejich postavení, ale v kruhu rodiném. A samozřejmě s některými, kteří sdílejí tyto stránky. Například annas, mosoj, drap, česílko, mowla a jiní.
Taky by záleželo na načasování. Někdy chce být člověk sám, jindy potřebuje společnost. A idolem může být nějaká filmová role , ale ne herec nebo herečka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nicoll123

s rodinou Simpsonovích :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

S Peltou, je teď trendy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emamamisu

s panem Karlem Hvížďalou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek