samicek333

S kým budete trávit Vánoce?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Jenom s tátou. Rodina se nám rozpadla po celé republice. ☹

Oficiálně budeme mít Vánoce až asi 25.12. kdy jedeme jako celá rodina za babičkou. A 26.12. je s taťkou oslavíme ještě do třetice při večeři i s bráškou. Možná to dopadne totiž tak, že 24.12. nebudeme slavit nic a počkáme až na brášku a všechny dárky rozbalíme až zároveň s ním.

.. A teď mě milovníci tradic asi umlátí, žeano? ☹

Další odpovědi
LaDy MuSiC

S rodinou.
A samozřejmě se svými zvířátky :)

tom004

I kdybych to teď napsal,skutečnost by mohla být jiná.Přece jenom, „do vánoc času dost,nač ten......“. :))

MILAN1961

s mojí družkou jako předchozích 21let

lukas.zmizik

sam:)

Drap

S manželkou, nikdo jiný už neni po ruce

venkovan

Já tedy trávit nikoho nebudu a hlavně ne Vánoce.

lexx

Já, depka, stres a beznaděj. Tedy celkem čtyři.

jendahun

Sám.Ježíííš to bude pohoda.Místo koled si pustím Kryla,až všechny porozvážím po rodinách,odbudu si návštěvu na hřbitově,tak zajdu ještě na dvě piva a pak se dorazím salátem.