S kolika micky – rekord , se da zonglovat ? Ja to zkousim s 2 , tak jestli nahodou nemam rekord. ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

jste lepší, já to umím jenom s jedním.

;)

Další odpovědi
Ella

tak ještě chvilku trénujte -iv- ;) ale jste lepší než já =D

btw odpověď na otázku:
„…pokusí zlomit světový rekord v žonglování se čtyřmi míčky. Ten drží americký žonglér David Slick s časem dvě hodiny a 35 minut. Třiadvacetiletý kouzelník musí udělat přes 35.000 výhozů, aby jeho rekord překonal a dostal se do Guinnessovy knihy rekordů…“

Zdroj: http://www.zro­zeniprouspech­.cz/archiv-aktualit/jablonecky-kouzelnik-se-pokusi-prekonat-dalsi-s

Pecudka

😁, 😁, 😁