Bronzový

S kamarádkami ze třídy jsem založila partu, měly jsme to vážně moc pěkně vymyšlené...

... a měly jsme takovou 'kroniku' do které jsme psaly, když se přihodilo něco důležitého. Většinou jsme si ji nachávaly v lavici ve škole. Jednou jsme ji otevřely a na jedné stránce bylo napsáno, že jsme všechny krávy atd. a pod tím podpis jedněch holek, které patří do jiné party, ve které je skoro celá třída. Dokonce tam ještě napsaly, že to našli v naší lavici, což už je sám o sobě důvod, proč se zlobit, to se dělá, hrabat se v cizích věcech??? Každopádně jsme si na kroniku začaly dávat větší pozor a vždy ji nechávaly v batohu. Jednou jsme našly ten batoh úplně otevřený, všechny věci z něj vysypané, a kroniku na zemi u koše. Otevřely jsme ji a většina stránek byla vytrhaná a zmačkaná. Zeptaly jsme se těch druhých holek, jestli o tom náhodou něco neví, a ony nám normálně lhaly do očí a prejže "ne, to tam psal někdo jiný" přestože tam byl jejich podpis. Měly jsme toho vážně dost, a tak jsme se domluvily, že po škole se sejdeme na školní zahradě a nějak se domluvíme na řešení. Když jsme si myslely, že je všechno v pořádku, přihnala se ta druhá parta (což bylo asi deset lidí) a začala nás honit. Podařilo se nám utéci ke kontejnerům a tam jsme začaly diskutovat, co jako teď. Vedly jsme dlouhý rozhovor, a když jsme se nakonec rozloučily, uviděla jsem jednu z těch holek, co nám zničily kroniku, skrčenou za kontejnery. Tak jsem se zeptala co tu dělá a ona mi zase lhala do očí, že tu čeká na kamarádku. A teď nás ta druhá parta každou přestávku masakruje, nemyslím fyzicky, ale pomlouvají nás, hrabou se nám ve věcech a špehují nás, když si povídáme. Uvažujeme o tom, že partu zrušíme, ale přesně to ta druhá parta chce!!! Co mám dělat, proč nás tak terorizují!??!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Doporučuji ještě sehnat něco na způsob Tleskačova ježka v kleci a pak celý tenhle námět poslat někam do televize. Krásný příběh o jedné dobré a druhé zlé partě. Přijdete mi jako takové dobré "rychlošípačky" ...:-D

K tvé otázce... Proč to dělají? Nejspíš vám něco závidí. Možná to, že držíte spolu, že nejste problémové, že se chováte jako holky a ne jako předčasně dospělé. Možná jen to, že jste schopné něco spolu zažít a vytvořit. Třeba se dočetly ve vaší kronice něco, co ony by chtěly a nedokážou. Ale to je jejich problém, ne váš. V kamarádství pokračujte a nenechte se otrávit. Mít nepřítele může být někdy i výzva...

Další odpovědi:

Pokročilý

Znám to....Pokud jste dobré kamarádky nic si s těch hus nedělejte,Prostě si řekněte že jsou hloupý hoďte je za hlavu a oni toho stejně nechají. Tu kroniku si dávejte do tajnější skrýše nebo si jí nechte doma tam pro ní snad chodit nebudou.Musíte si vždycky říct že máte sebe a že žádný husy vám vaše přátelství nezkazí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.