Zlatý

S jakými pocity odcházíte do práce, když vaše manželka (partnerka) v posteli ještě spí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Budete se divit, ale odchazim s pocitem klidu a pohody, ze se to rano nebudu muset o nic starat.
Kdyz totiz manzel neni doma, ja odejdu do prace a deti zustanou doma sami, musim jim pak nekolikrat volat, budit je, ujistovat se, ze opravdu vstavaji a znovu neusli, nervovat se, jestli stihnou jit vcas na bus a neprijdou pozde do skoly.
Kdyz do prace rano nejdu, sice si vsechno doma ohlidam, ale porad je to to ranni dohadovani - vstavejte, oblikejte se, jezte, delejte, prijdete pozde a odpovidani na otazky "nevis, kde mam...?"
Kdyz je doma manzel, s radosti vstanu driv a prcham do prace. :D :)

Další odpovědi:

Zlatý

Se závistí a naštváním.

Zlatý

ta je jak mrtvola- pořád seš kanec, zjentku

Zlatý

S pocitem závisti - su sova, takže pozdní vstávání by mělo být mou doménou...
;-))

Stříbrný

Já jsem směnoval, takže při mē ranní jsme vstávali na stejně ( o půl páté), při odpolední já spal a ona vstávala dřív no a při noční, ona se dívala na televizi a já odcházel.
Akorát když byly dvanáctka nočnī a má musel v sobotu a v neděli v pět hodin odpoledne odjíždět do práce, tak to bych vraždil.

Pokročilý

Ta se má.

Zlatý

Těším se, že se to příště obrátí ! :-)) Většinou spím ale ještě já.

Zlatý

"Spinkaj miláčik a potom navar obed, nezabudni nakúpiť, vyprať. Aká slasť prísť domov a obed čaká na stole. Všetky domáce práce hotové. Uži si to." Viete si predstaviť ten krásny pocit, žiadna dvojsmenná práca (v práci i doma), ten kľud bez naháňačiek.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.