Avatar uživatele
mosoj

S jakou značkou mobilu jste začínali?

Já začínal v roce 1995–6 se značkou Nokia 2110. Telefon vážil necelých čtvrt kila a považoval jsem ho za jeden z nejmenších v té době. Zaplatil jsem za nej 10 000 Kč !
http://nokia.ka­talogmobilu.cz/mo­bilni-telefon/nokia-2110/#
Dokonce již neměl vytahovací anténu !!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Elk před 4895 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Já jsem začínala někdy v roce 2000,2001 na legendární Nokii 3310. Vyhlídla jsem si ji u kamarádky na internátě, protože se na ní dokonale hrál had :o) a spousta lidí mi ji pak záviděla, brali to jako vysněnej super telefon. Je fakt, že byla výborná a vyměnila jsem ji snad až po šesti letech, protože už prostě nestačila paměť na zprávy. Od té doby mám Nokii 1600 a spokojenost, baterka je snad nesmrtelná :o) Jen ta paměť mě už zase začíná trošku omezovat, ale na výměnu to pořád není. A asi tři roky mám jako záložní telefon na zahraniční simky Motorolu W230 (myslím), koupenou úplně náhodně v Irsku v bazaru. Není špatná, ale má horší výdrž baterky a hrozně blbě se mi na ní píšou smsky, takže se na běžný používání držím staré Nokie. Každopádně Nokii zůstávám a asi i zůstanu věrná, finnish rules :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

2003, Siemens A70. Ale jen z čistě uživatelských důvodů, móda se mě nedotýká ani ve směru hadrů, natož mobilů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ja som mala obľúbený telefon z Akty X, Motorolu s vyťahovacou anténou, Bol to nezmar, padla z výšky 8m, rozletela sa, zložila som ju dohromady a fungovala ďalej.Ale v pohotovosti vydržala len 10 hodín…a v roku 1990 stála len 10tisíc Kčs…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Nokia, typ už nevím, ale byla to taková těžká cihlička, ale nedala jsem na něj dopustit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Siemens C25 v r.1999.Byl výborný a vydržel dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Nokia 3210 a by výborný. Samozřejmě, že dnes je to už o něčem jiném.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Philips fizz.Říkala jsem mu mobil obranář,neboť kdybych s ním někoho praštila tak je zaručeně po něm.Měl vytahovací anténu,nějakou neoriginál baterku takže byla dvojnásob tlustá a měla jsem na něj i kožené pouzdro.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

přibližně rok 2001 – Bosch 509 =D vytahovací anténu už neměl, ale pádlo to bylo pořádné ;) nevím kolik stála, ani nebyla nová, zdědila jsem ji po tátovi, ale simkartu co byla v ní mám ještě teď ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Začínala jsem se značkou Alcatel. V bílé barvě.
http://alcatel­.katalogmobilu­.cz/mobilni-telefon/alcatel-onetouch-gum/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek