mosoj

S jakou značkou mobilu jste začínali?

Já začínal v roce 1995–6 se značkou Nokia 2110. Telefon vážil necelých čtvrt kila a považoval jsem ho za jeden z nejmenších v té době. Zaplatil jsem za nej 10 000 Kč !
http://nokia.ka­talogmobilu.cz/mo­bilni-telefon/nokia-2110/#
Dokonce již neměl vytahovací anténu !!

Nejlepší odpověď
Terryle

Já jsem začínala někdy v roce 2000,2001 na legendární Nokii 3310. Vyhlídla jsem si ji u kamarádky na internátě, protože se na ní dokonale hrál had :o) a spousta lidí mi ji pak záviděla, brali to jako vysněnej super telefon. Je fakt, že byla výborná a vyměnila jsem ji snad až po šesti letech, protože už prostě nestačila paměť na zprávy. Od té doby mám Nokii 1600 a spokojenost, baterka je snad nesmrtelná :o) Jen ta paměť mě už zase začíná trošku omezovat, ale na výměnu to pořád není. A asi tři roky mám jako záložní telefon na zahraniční simky Motorolu W230 (myslím), koupenou úplně náhodně v Irsku v bazaru. Není špatná, ale má horší výdrž baterky a hrozně blbě se mi na ní píšou smsky, takže se na běžný používání držím staré Nokie. Každopádně Nokii zůstávám a asi i zůstanu věrná, finnish rules :o)

Další odpovědi
quentos

2003, Siemens A70. Ale jen z čistě uživatelských důvodů, móda se mě nedotýká ani ve směru hadrů, natož mobilů.

led

Ja som mala obľúbený telefon z Akty X, Motorolu s vyťahovacou anténou, Bol to nezmar, padla z výšky 8m, rozletela sa, zložila som ju dohromady a fungovala ďalej.Ale v pohotovosti vydržala len 10 hodín…a v roku 1990 stála len 10tisíc Kčs…

BEAES

Nokia, typ už nevím, ale byla to taková těžká cihlička, ale nedala jsem na něj dopustit.

ten který je

Siemens C25 v r.1999.Byl výborný a vydržel dlouho.

Elk

Nokia 3210 a by výborný. Samozřejmě, že dnes je to už o něčem jiném.

hanjimka

Philips fizz.Říkala jsem mu mobil obranář,neboť kdybych s ním někoho praštila tak je zaručeně po něm.Měl vytahovací anténu,nějakou neoriginál baterku takže byla dvojnásob tlustá a měla jsem na něj i kožené pouzdro.

Ella

přibližně rok 2001 – Bosch 509 =D vytahovací anténu už neměl, ale pádlo to bylo pořádné ;) nevím kolik stála, ani nebyla nová, zdědila jsem ji po tátovi, ale simkartu co byla v ní mám ještě teď ;)

ReHu

Začínala jsem se značkou Alcatel. V bílé barvě.
http://alcatel­.katalogmobilu­.cz/mobilni-telefon/alcatel-onetouch-gum/