vicix8

S jakou značkou máte nejlepší zkušenosti..?

Které vás nejvíce „nakopnou“ a povzbudí..?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Crazy wolf – ty nejvíce miluji. Koupíš je v Kauflandu! Taky mám rád, ale ty z Lidlu nebo Intersparu. Piju energy drinky každýden, takové 3–4 denně. Nemůžu si pomoci, mám je prostě strašně rád 🙂

Další odpovědi
Stephanie

Monster :)

chudst

Zadne, nechutnaji mi. Akorat kdyz potrebuju nahodou povzbudit, tak studenou CocaColu.

juie

RedBull nebo monster ty mi připadají dobré.Ostatně je na člověku,jaký mu vyhovuje každý má totiž jinou imunitu.

fablen

vyhovuje mi Erektus a Monster (modrý nebo zelený)

Džuls

Tak, žeby ma niektoré nakopli, tak to asi nie, ale pijem ich preto, že mi chutia. Naj je určite Red Bull, bez neho do školy ani nejdem a potom podobne ako názor hore- Crazy wolf- a naj je ten limetkový 🙂

anonym

Ja vypila jednou Redbull a nespala jsem 3 dny. Tak uz nikdy ! -iv-

tuCZek

zaručený :)
http://www.dri­nex.cz/index.php?dis­patch=products­.view&product_id=2776

Rocker

Jedině kafíčko.Energy drinky jsem ještě ani neochutnal.

terry

N 1. Není to žádný dryák a působí déle.

Terryle

Taky mi jede CrazyWolf z Kaufu, relativně slušně to chutná a je to levný. Co do toho cpou radši neřeším, piju to cca jednou týdně na chuť a jinak nedám dopustit na čaj mate, to je ještě silnější a určitě zdravější.
Ale chuťově nejlepší energeťák, co jsem kdy měla, byl růžovej „bitter“ Shock, ale blbě se shání a CrazyWolf je holt levnější… :)