Avatar uživatele
anonym

S jakou plynovou maskou na dovolenou k moři?

V létě mám odjet na týden někam ke Splitu. Jako pracující člověk zvyklý na stavební prostředí a pachy těžkotonážních aut a kuřák nemohu dýchat zdravý čerstvý luft. Proto jako spásná myšlenka mě napadlo přibalit ještě plynovou masku. Prodávají se někde masky ve kterých je škodlivý filtr? Plynová maska bude používána především na pláži. V taverně a do grada ji nebudu potřebovat. Vyrábějí se módní pánské plynové masky s barevnými motivy které sluší k surfu i na sledování fotbalu na pláži?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Michal Kole, Děda Louda, fablen, Pájo před 4446 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Víš co ,chyť si rybku a nech si ji na pláži zasmrádnout a vždy si k ní přičichneš ,to tě zachrání ......:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bičiště

Nejezdi do Splitu, ale jeď do Ostravy. Ušetříš, a masku ani nebudeš potřebovat a máš o starost méně.Škoda, že ses nanarodil o něco dříve.Pro lidi tvého ražení, vynalezli němečtí inženýři takové auto, u kterého výfuk končil v utěsněné korbě toho auta.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Mohu Vám prodat památeční masku z půdy. Vhodná na pláž, loď i do lesa… v univerzální a slušivé barvě šedé… ležela asi 30 let s odzátkovaným filtrem – to by mělo stačit, ne? Jako bonus mohu přidat nějaká prošlá bronchodilatancia nebo antihistaminika (uzíval byste jen v případě, že by obsah filtru přeci jenom v parném létu působil dýchací potíže) a zdarma přidám mast na opruzeniny min. 100-gramovou :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nepotrebujete žiadnu masku, nechajte si šatku v dobre nasmradenej prefajčenej krčme (hospodě) potom si ju vzduchotesne uzavrite a v Splite, najlepšie na pláži, si ju zľahka prehoďte cez tvár. Verte tomu, že okolo vás potom bude dosť miesta. Neskôr ju môžte dodýchávať vlasným fajčením. Zdraviu zdar! Do vody je neberte, rybári by prišli o úlovok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
geoorg

😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vůbec to neřeš plynovou maskou. Sežeň si film „Ropáci“ – respektive přírodovědecký dokument o vzácném do doby vzniku dokumentu nepopsaném živočichu, kde je i popis, jakým způsobem se povedlo našim vědcům Ropáky převést přes biosférickou rezervaci Křivoklátsko.
Dle mne je to pro tebe jednoduché řešení.
V horším případě, zkus hrách, fazole apod, do trenek strč hadičku a tu vyvést pod igelit přetažený přes hlavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám někde doma takovou slušivou ještě po vermachtu, podívám se ti po ní

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek